Dişi Mi Erkek Mi??

respect55

Merhaba sultan papağanımızı dişi bilerek aldık fakat biraz araştırdıktan sonra dişilerin sadece bağırdığını ve konuşmadığını öğrendik bizimkisi konuşuyor ama bilemedik bir türlü birde ismini sultan koyduk 😅 aydınlatırsanız çok sevinirim

5 CEVAP

Verdatrtp

Koyduğunuz resimden bakarak anlamamız mümkün değil.. zaten kuşların cinsiyeti çok zor anlaşılır. Bir yakınımın papağını vardı erkek adı koymuşlardı ama cinsiyetini kimse bilmiyordu. Öğrenmek için veterinere götürdüler onlarda paralı bakıyor

ZehraBulutt

Çok tatlı ya bu kuşlara bayılıyorum, dişilerden de konuşanlar oluyormuş galiba.

oguzz1919

Merhaba. Öncelikle papağanınızın cinsiyetini öğrenmek için biraz beklemelisiniz. Büyüdüğünde zaten anlaşılır. Ama ben erkeğe benzettim fakat kesin olarak söylemiyorum.

ahmetzz

Erkeğe benziyor. %70 eminim.

velicankaya

Yavru sultanlar dişi olsa bile konuşabilir 6. Aydan sonra kesinleşir