Mama Hakkında Tavsiye.

İnsanların mama konusunda çok yüksekten uçtuklarını değmeyecek mamalara uçuk fiyatlar ödediklerini görüyorum.
-Kedimi yavruluktan itibaren spectrum ile besledim.
Tüy sorunu asla yaşamadım ve tüyleri çeksem de kopmazdı, en ufak sağlık problemi olmadı ve oldukça hareketliydi.
-Kedimi kısırlaştırdım ve şu an profine sterilised alıyorum.
Şu anlık tüy sağlığı güzel yalnızca biraz daha sertleşti, hareketliliği daha da arttı oldukça memnunum.
Bundan sonra bir dönemde brit care sterilised kullanmayı düşünüyorum hakkında oldukça olumlu şeyler okudum ve gördüm.
Demem o ki aylarca araştırdım ve bu mamalarda karar kıldım fiyat olarak da oldukça uygunlar hepinize tavsiye ederim ben çok memnunum.

40 CEVAP

Eğer 15 kg 200 TL veriyorsanız bu fiyat bandında proplan yerine golosi öneririm onun yerine.

ben de 4 kg lık rc paketinden sonra orijen six fish büyük paketini aldım. bi internet sitesinde kampanyadaydı. 200 lira gibi bi rakama geldi. ne rc kullanırken bi sıkıntı yaşadım ne de bu mamada. kedim tüylü olmasına rağmen tüy sorunu yaşamıyorum.rc ye göre orijeni daha az tüketiyor ama. ilk zamanlar acaba mamayı mı sevmedi diye düşündüm. hareketliliği kilosu falan gayet iyi o yüzden sorun etmiyorum.En son detaylı kan tahlili de yaptırdım bütün değerleri normal çıktı.Ben mama alırken aylık tüketim miktarı max 70tl olarak belirliyorum bütçemi ve ona göre hareket ediyorum

Memnunsanız devam edin bence.

6 kg lık*

ilknrdaisy

Merhabalar brit care sterilesed için internet sitelerinde çok farklı fiyatlar goruyorum bazi sitelerde 135-145 arasi iken ayni mamayi 210 tlye falanda rastlıyorum. Biraz kuşkuluyum aciksasi daha once alıpta memnun oldugunuz site var mi

Hayır ve bende aynı şüphe içerisindeyim daha önce ama ben 140 TL ile 200 TL olan arasında hiç bir fark olduğunu sanmıyorum çünkü çoğu site kafasına göre yazıyor fiyatları, mağaza yorumlarına bakıp alicam büyük ihtimalle uygun fiyatlı olanı.

patili

şuan içinde bulunduğumuz petlebinin online shop kısmına göz atın. ben 3 adet ayrı ayrı mama siparişi verdim buradan. kargo bekliyorum.

Petlebi'nin yüksek bir fiyatlandırma politikası izlediğini söyleyebilirim. Kampanyalar hariç.

BALGOZ

ben hala balgözün mamasında kararsızım

BALGOZ

hepinize tşk

Acana ya o kadar para vermeniz bence oldukça saçma ve gereksiz üstelik acana 6.8 kg 200-250 TL civariyken britcare 7 kg 140-150 TL hiç te öyle dediğiniz kadar aralarında yakın bir fiyat farkı yok.
Ben britcare, profine ve hatta golosinin bile daha iyi olduğunu düşünüyorum bence acana orijen vb. Şişirilmiş mamalar.
Eğer çok taze et diye yanıp tutuşuyorsaniz bonacibo alın en azından en fazla 1 aylık oluyor.
İnternette 2 ay sonra tarihi gecicek acana 200 TL.
Dediğim gibi ben bu kadar uçuk fiyatlar ödemeyi gereksiz ve biraz da saçma biliyorum.
Kedim için bu dediğim mamalardan alıp sokak kedileri için reflex bonacibo vb. Alırım aynı fiyatı öderim.

Havanese_Siri

ben ne kadar övülürse övülsün içeriği ne kadar iyi olursa olsun asla türk üretimi bir mama almam ayrıca brit care'in tahılsız olarak sadece balıklı maması var ve aynı miktarda brit care tahılsız balıklı 270 TL iken acana tahılsız balıklı 280 TL ben köpek maması için konuşuyorum kedi mamasını bilemem

Önyargi kötü bir şeydir. Denemeden bilemezsiniz şahsen yeterli derece spectrum un kısırlaştırılmış kedi maması olsaydı gözüm kapalı alırdım. Çünkü cidden harika bir mama.

Havanese_Siri

champion pet foods orijen ve acana'nı üreticisidir ve her yönden testlerle en kaliteli mama markaları olduğunu kanıtlamışlardır, insan tüketimine uygun tahılsız ve kedi köpeklerin doğal beslenmelerine en uygun mama içeriğine sahiplerdir, ödüllü mamalardır, kanada mama üretiminde standartları çok yüksek bir ülkedir, champion pet foods'un kullandığı tavuklar bile bizim şimdi bulamadığımız doğal serbest gezen tavuklardır, türkiyede mamanın içine talaş koysalar kimsenin umrunda olmaz

izzy

Acana proplan nd hills v.s kullandik benim oğlum hiçbir mamayi brit care geyikli kadar severek yemedi