Parisi Geri İstiyorlar

hayvankurtarma

merhaba parisi sahiplendim yer parisi geri istiyor ne yapıcam ben birbirimize çok alıştık vermek istemiyorum acilll

40 CEVAP

mustafaparlak

Karnesi sizdeyse ve sahibi karnede siz olarak gözüküyorsanız hukuken vermek zorunluluğunda kesinlikle değilsiniz diye biliyorum. Bu hayvan oyuncak değil öyle kafalarına göre verip geri isteyemezler. Bence sakın vermeyin.

MISRA160

O KADAR ZAMAN GEÇMİŞ VE SEN ONU SEVİYOR İSEN VERME PARİSİ HEM GERİ ALMA YETKİLERİDE YOK BENCE

Havanese_Siri

o zaman alamaz

patili

nasıl verirsiniz ya? belli ki satmak amaçlı almış hayvancagızı. cebren alamıycagına göre rıza ile nasıl verirsiniz anlamış değilim. ben stres oldum burda. neden verdiniz yazık değil mi şimdi o hayvancagıza?

hayvankurtarma

Mahkemeye vericem suan parise bişey olmus gibi hissediyorum ona okadar baglandimki

Duman14

Bencede asla vermeyin gidin alın köpeğinizi hem sözleşmeside varmış %10000000 kazanırsınız

Kedisevercat

aldınız mı?

eceeece

Aldınız mı kuzucuğu

milodelisi

Son durum nediir?

140duygu140

karnesi sizdeyse o köpegi hiç bir şekilde alamazlar biz hangi şehirde yaşıyorum verme köpegi cnm

Reyyanhan

Karnede sahibi siz iseniz asla alamaz. Özellikle de iyi bakmissaniz her ihtiyacını almissaniz 3 ay sonra asla alamazlar . Ama anlamadigim konu köpeğim 3 aylık diyosun. Bizde 3 ay kaldı diyosun. Ozaman şu an da 6 aylık . Büyümüş neredeyse. Asla alamaz

kukicim

helal olsun

Ucretlimi sahiplendiniz ? Yada sahibindenmi aldiniz

Ucretlimi sahiplendiniz ? Yada sahibindenmi aldiniz eger icret verdiyseniz geri alamaz ama eger sahibi geri istiyosa alabilir

hayvankurtarma

Sözleşmesivar