Parisi Geri İstiyorlar

hayvankurtarma

merhaba parisi sahiplendim yer parisi geri istiyor ne yapıcam ben birbirimize çok alıştık vermek istemiyorum acilll

40 CEVAP

hayvankurtarma

Aldı

hayvankurtarma

Ben vermek istermiyim sizce o kopege bağlandim ben ve asla bırakmayacağıma söz verdim ama adam kavga çıkarttı elimden parisi alip hemen gitti ve ben 3 gün boyunca ağladım!!

hayvankurtarma

Verdim mahkemeye

hayvankurtarma

Oh oldu onlara caniler Allah tan satmamislar ama yavrumu daha aşılarıbitmemisti bahcede sogukta bakmislar saadece su vermisler kuzuma

vizardon

Belediyede kayıt falan yaptırılabiliyormuş diye duymuştum, öyle bir şey varsa gidip kaydettirin Paris', umarım alırsınız

Havanese_Siri

Aldı..

Gofretsla2

Alkış!

yasement

Geri aldi zaten konu acmisti aldim diye :)

Havanese_Siri

Oh olsun, almasalarmış.

Nurrrrr

Siz sahiplenmişsiniz tabiki vermeyin