Parisi Geri İstiyorlar

hayvankurtarma

merhaba parisi sahiplendim yer parisi geri istiyor ne yapıcam ben birbirimize çok alıştık vermek istemiyorum acilll

40 CEVAP

hayvankurtarma

Arkadaşlar cok ozur dilerim uzun zamandir size cevap veremiyordum paris suan bende mutlu ve guvende büyüdü ama benim gozunmde hala kucuk bir bebek onu çok seviyorum parisi alanlar para cezasi aldi

EsmaKaram

karnesı ve dahılı butun saglık belgesı ve esyaları sızde ıse vermeyın cunku ustunden gecelı 3 Ay olmus yanı sızde bırbırnıze cok alısmıssınızdır zaten bence vermeyın

EsmaKaram

aldıysanız ne mutlu sıze bıdaha yavrunuzu asla bırakmayın

SedaSD

Ne kadar süredir sizinle beraber?

Duman14

Sözleşme yok mu vermeyin ya ne gerek var

Havanese_Siri

karnesi sizde mi

hayvankurtarma

karnesi bizde

SedaSD

Hangi sebeple istebiliyorlar, anlamadım. Gün veyahut bir hafta olsa kabul edilebilir ama kaç ay olmuş. Bir dayatma yapamazlar, bence kesinlikle vermeyin. Çok ayrı bir nedenleri yok ise

Havanese_Siri

Bu konuda yardım edilecek bir şey yok resmi sahibi siz değilseniz alma hakkı var maalesef ki

hayvankurtarma

Ama süpheleniyorum 3 ay oldu neden geri istiyorlar amcasımi ne pet shopta çalışıyormuş bn kopegimin satilmasini istemiyorum

hayvankurtarma

Zorda olsa o benim kopegim ve ben onu birakmayacagim SONSUZA KADAR!!

hayvankurtarma

2 3 ay oldu

hayvankurtarma

Off

Duman14

Karnesi sizdeyse vermeyin sözleşme yok mu?

SedaSD

Hangi neden ile istiyorlar?