Kuş İçin Ne Yem Önerirsiniz

kuş için ne yem önerirsiniz

6 CEVAP

Anonymus179224

Goldwings kullanıyorum ben, darı olarak da jungle :)

kaanpolat

Yani kuş sonuçta bu onların yemleri kedi köpek maması gibi üretililmiyorki bence ne alırsanız yer

velicankaya

Gold wings, vitakraft, quik kullanabilirsiniz ama daha profesyonel bi yem isterseniz versel aga nın prestige yemini kullanabilirsiniz ben onu kullanıyorum gayet de memnunum

pammukprenses

Beak's ve versele laga

Bysldnz

Quik ve jungle markalarını tavsiye ederim benim kuşum çok seçici ama o markanın tüm mamalarını yiyor :)

Bysldnz

Quik ve jungle markalarını tavsiye ederim benim kuşum çok seçici ama o markanın tüm mamalarını yiyor :)