Sultan Papağanı Tek Mi Çift Mi

cockatiel_

Sultan papağanı almak istiyorum.(alerjim var).Normalde tek alacaktım ama çift beslenmeliymiş.İki dişi yada iki erkek alsam sorun olur mu.Yada sadece 1 kuş.Dişi erkek alırsam dişi olan hamile kalırsa bakamayabilirim

2 CEVAP

bunnysbonny

Güncel,bende sultan papağanı almak istiyorum ama tek besleyecektim,her yerde çift beslenmeli yazmış ama ben hamile kalsın istemiyorum

velicankaya

Alerjim var diyorsunuz o yüzden fazla ilgilenemezsiniz kuş bunalıma girer 2 kuşu tavsiye ederim