Papağan Yeni

cockatiel_

En iyi papağan yemi markaları nelerdir? Sultan papağanı için

6 CEVAP

Anonymus179224

Kuşlar için goldwings genel olarak iyi bir marka.

cockatiel_

Teşekkür ederim peki söylediğim markalar ve Gold wingd arasında hangisi daha iyidir acaba bilgisi olan varmı

cockatiel_

Vitakraft çok önerilmiş,ballı sanırım,sürekli kullanılsa olur mu yoksa bu 3 markayı dönüşümlü mü kullanalım

cockatiel_

Versele laga ve Vitakraft iyi midir?daha iyisi vat mı

cockatiel_

Kuş yemi,kuş kumu,gaga taşı,oyuncaklar,su dulında kafeste başka ne olmalı yeterli mi bu kadar

velicankaya

Versel aga ve vitakraft aynen çok iyi ama vitakraft marka yemin çekirdek oranı çok fazla 1 kg yemin neredeyse yarısı çekirdek