Babaannem Evde Kedi İstemiyor Çok Masraf Olur Diyor Yardımcı Olun Lütfen

metin1539

Babaannem kedi istemiyor lütfen yardım edin

10 CEVAP

Superisi814

Babaannene söyle Allah'in insana emanet ettigi canlara bakmak sevaptir.😊 Ayet vardir " Yerdekilere merhamet etmeyene göktekiler merhamet etmez." Dilsiz dudaksiz kediyi sahiplenirseniz , emanete iyi bakmis olursunuz.Evet masrafi olabilir ama bazi seyler masraftan onemlidir.Bu arada eger ekonomik durumunuzu zorliyacak diye dusunurse , de ki ne varsa onu bölüsürüz.😊Soguktan, siddetten ve disaridaki tehlikelerden korumak esastir 😊Herkes butcesine uygun bir yolu yontemi bulur..🐱😉

Zeynepulku

Çok masraflı.

Anonymus179224

Babaannen haklı valla. 😂

Melihcn

Belli ki bakmak zor olcak sizin için maddi imkan kısıtlı hiç sahiplenmeyin en iyisi bu olur aşıları kısırlaştırılması maması kumu iki ayda bir parazit ilaçları bir de herhangi bir kaza durumunda yaralanmada hastalıkta malum veteriner eline düşünce acımıyorlar sonra sokağa salmaktansa hiç bakmamak en iyisi

tyguler

Masrafı ilk aletlerini almayı falan saymazsak 270 tl civarı
Evde koku olmuyor
Bazı cinsler çok tüy döküyor
Kısırlastirmaniz gerekir yoksa evin içerisine koku bırakıyorlar
Kısırlaştırma ücreti erkek kedi 300 tl dişi kedi 500 tl + bide krem falan alıyorsunuz.
Bunları bilerek alın alıcaksanız

emreovec

Bir canlıyı eve aldığında kuş, kedi, köpek, balık ne ise. Vereceğin en iyi imkanı sağlayacaksın. Vermeye niyetin yoksa hiç beslenme daha iyi. Bu düşünce de bunlardan biri. Masraflı olacağını düşünen bir kişi muhtemelen canlıya iyi imkan sunmaz.

metin1539

tşk

berkeozdede

Keid bakmak çok güzel birşey fakat. Ekonomik durumumuz belli ülkece. Gerçekten Herşey çok pahalıya geliyor kedi malzemeleri kumu Maması. Ayda min 200 TL gözden çıkarmalısın.

berkeozdede

İlk aşıları 1000 tl tutuyor malzeme ile birlikte

Adger

Her bütçeye Göre mama ve kum var aşıları dışında pek Masrafı olmaz