Lütfen Yardımcı Olur Musunuz

cockatiel_

Başlık bulamadım, kuşun gece kaldığı odada alerjisi olan kişi veya kişiler gündüz vakit geçirse sorun olur mu?Gün içinde aynı odada olmayacaklar

3 CEVAP

cockatiel_

Yani alerjisi olan kişi(Ler) kuşla temas etmese bile kuşun gece oludılu odada gündüz kalmadı sorun.Teşekkürler cevap için

kekwmir

Kişinin alerjik reaksiyon geçirmesine sebep olabilir. Genede dikkatli olmanızda fayda var.

Superisi814

Kuşun gece kaldığı odanın gündüz iyi havalandırılması , etkili bir şekilde temizlenmesi hoş olur..