Bu Site Güvenilir Mi?

SibiryaMaxi

Bu site(Petlebi) güvenilir bir site mi? Buradan alışveriş yapmak istiyorum da. Bu siteden alışveriş yapanlar beni aydınlatabilir mi acaba

16 CEVAP

golsahyildirim

Evet güvenilir bir site, alışveriş için kullanabilirsiniz.✨

ahmetzz

Hediyeleri ürünün Fıyatını Görmezden gelmememiz İçin Gönderiyorlar. Herşey %20-%30 daha pahalı

Elmas35

Petlebi tabi ki güvenilir site. Yıllar önce alışverişe başladığım ve hep memnun kaldığım site. Fakat arkadaşların da dediği gibi başka sitelerde daha uyguna bulabiliyorsunuz ürünleri. Mesela Acana mama burada 4.5kg 369.95tlye satılıyor. Ben t r e n d y o l'dan 5.4kg 319.90tl'ye aldım. Diğer örnek Brit care kısır için olan yeni seriyi burada 2kg'ını 135.95tlye satıyorlar. Ben tekrar t r e n d y o l'dan 94.50tlye aldım.

ahmetzz

Evet güvenilir ama Herşey Çok pahalı

tyguler

Ben buradan ürün aldım bir sıkıntı olmadı ama biraz pahalı bazı ürünler
Bir de yaninda hediye gondermeleri hoş biŕ şey benxe

ahmetzz

Gelmemiz yazıcaktım

rojbunsoylu

çok pahalı bir site burdan birşey almayın bence size tavsiyem burdakı ürünlerin aynısı trentyol *********** *** ************* gibi sitelerde burdakınden 30-40 tl daha ucuz oralardan alın bence

rojbunsoylu

hepsi -burada n-11 gitti-gidiyor gibi siteler

ezginiko

Proplan mama kullanıyorum. Diğer sitelerde çok farklı değil fiyatı. Hem hediyeleri hemde ilgilenmelerini sevdiğim için mamasını kumunu burdan alıyorum. Onun dışında ki şeyler için başka siteleri tercih ediyorum. Güvenilir ve güzel bir site

emreovec

Veteriner yada petshop dükkanlarına göre uygun ama internet sitelerine göre de bir tık pahalı.

Riske girmeyi sevmediğim için buradan alışveriş yapıyorum. Kaç kere başıma geldi kapalı paket yazıyorlar açık gönderiyorlar. Sonra online dükkanı kapatıp vurgun yapıyorlar. Karşında muhatap bulamıyorsun.

yesiyis

Siparişim en geç 3 gün içinde mutlaka elimde oluyor. Geçen sene pandemi başında keşfettim bu siteyi o zamandan beri her ay bu siteden alışveriş yapıyorum. Ürünlerin son kullanma tarihlerine kalan sürelerden tutun ekstra paketlenmelerine kadar herşeyden çok memnunum. Bir kere ürünüm kargoda kayboldu beni hiç uğraştırmadılar bile, Petlebi bana ürünümü aynı gün yeniden postaladı. Fiyat olarak da bana çok pahalı gelmiyor açıkçası güven benim için daha önemli. Petlebiden aldığım ürünlerden şüphe duymuyorum kesinlikle. Tabi yine de sizin tercihiniz :)

Frdvsty

Bende bu siteden alıyorum devamlı. Özellikle bazı özel zamanlarda sokaktaki canlar içinde mama gönderiyorlar. Gel de şimdi bir tık pahalı diye alma ❤️

Aynı soruyla sipariş serüvenim başladı. Evet güvenilir ve çok hızlı kargolanıyor ürünler. Hep pahalı yazılmış fakat bazı ürünler pahalıyken bazıları da piyasa da bulunabilecek en ucuz fiyat oluyor.

EzgiTomas

Bu siteden alışveriş yapabilirsiniz, güvenilir.

Aybukeegr

Bence en güzel site çünkü yanlıs gönderilen ürünleri belirttiginizde hemenn geri dönüş sağlanıyor çok güzel paketlenmis sekilde geliyor mamalar yanlarında muhakkak hediyeler oluyor zaten ben çok seviyorum :)