Muhabbet Kuşu Kanat Titremesi

aleynacamgoz

merhabalar,
iki gündür muhabbet kuşumun kanatları titriyor. internette baktığım da zehirlenme tarzı şeyler gördüm ama keyfi yerinde gibi yemeğini vs de yiyor dışkısı da sıvı değil. bu neden olmuş olabilir? aşırı farklı bi şey yemediği için zehirlenmis olma ihtimali olduğunu da düşünmüyorum. 3 gün önce başka bir muhabbet kuşu geldi evimize 1 hafta kadar ben bakacağım. ondan dolayı vs yapıyor olabilir mi bunu? ikisi de erkek bu arada etkisi var mı bilmiyorum ama belirteyim.

2 CEVAP

Titreme durumu eğer kanatları düşük ve kendisini de kabartma ya başladıysa ciddi bir boyuta ulaşabiliyor. Birkaç gün bebek vitaminlerinden 1 damla verebilirsiniz. Eğer ciddi bir durum gibi görünüyorsa da veteriner yerine bu işlerle uğraşan bir kuşçuya danışmanızı öneririm. Muhabbet kuşları oldukça narin canlılardır.

aleynacamgoz

çok teşekkürler deneyeceğim umarım önemli bi şey değildir 🥺