Kuş Sahiplenmek İstiyorum Ama Bulamıyorum

gamzeo_o

Bayadır bir sürü site gezdim ve hepsinde sahiplendirme yazsada iletişime geçtiğimde ücret talep ettiler. Güvenilir bir site(bu siteden başka) ya da tanıdığınız var mı kuş sahiplenebileceğim? (Ankara'da yaşıyorum.)

8 CEVAP

Verdatrtp

Gidin Petshoplardan sahiplenin buna da duyar kasmayın sokaktan kuş yakalayacak değilsiniz ya. Ücretsiz de zor bulursunuz bence, internette kedi köpek ilanları var ama kuş ilanları çok az :/

gamzeo_o

Bu duyar kasmak değil ki ben sadece bir sorunu dile getirdim. İnsanlar sahiplendirmenin ücretli bir şey olduğunu düşünüyorlar.

gamzeo_o

En çok da şey komiğime gidiyor "Ücretli sahiplendirme" :D

neyse size iyi akşamlar

Verdatrtp

Evet doğru alın diyecektim sahiplenin değil ağız alışkanlığı ücretli-ücretsiz olsun herkes sahiplendirme diyor

emreovec

Kuş ücretsiz sahiplendirme pek kimse yapmaz.

tyguler

Kuşu sahiplendirenler pek yok genelde hep satılık

Anonymus179224

Şansınıza ;)

Minikmuezza

Bakimi kolay oldugu icin kimse kolay kolay kusunu vermez bulmaniz zor ucretsiz kediler gibi sokaktanda bulunmuyor