Kedileride Köpekler Gibi Eğitmek Mümkünmü

Nazzzzzzzzzzz

Kedileri de köpekler gibi eğitmek mümkünmü ?

43 CEVAP

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler :):):)

polo

bana göre kediler kendi kendini egitiyor benim kedim hergun aynı saatte uyur yer tuvaltini yapar çop dolabını açtıgımda dışarı çop atacagımı bilir gider kapının orda bekler ödül maması verince sokaga çıkacagımı anlar camın önüne gider çamaşır odasının kapısını açınca onu tarayacagım saat ise hemen gider havlunun üzerine yatıp taranmayı bekler bunları ben ögretmedim kendi kendini egitti hergunde yeni birşey ögreniyor dondurma yasak yogurt serbest hangisini yedigimi bilir ona göre yanıma gelir bence bir kediden de başka şeyler beklemek gerekmez...

emrahgkcn

kedim 1 yaşında ilk hayvanım ve bu süre zarfında o beni eğitti, sabırlı ve sayesinde düzenli oldum:) şaka bir yana basit komutları öğreniyorlar seslendiğimde evin bir ucundan koşup geliyor mesela ama hiç takmadığı zamanlarda oluyor :)

Havanese_Siri

Hayır

Nazzzzzzzzzzz

Kedileri nekadar eğitebiliriz

Havanese_Siri

ismini söyleyince gelmeyi öğretebilirsin belki

Havanese_Siri

Eğitmek istiyorsanız kedi değil köpek alın

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler

Nazzzzzzzzzzz

Çok teşekkürler bunlara yapması için kediyi Nasıl alıştırıyorsunuz ?

Nazzzzzzzzzzz

Çooooook teşekkürler :) peki köpekler gibi kedilerinde eğitim aldığı bir yer varmı yoksa dediklerinizi yapmak yeterlimi

kittycat

Önemli değil bu arada..

Nazzzzzzzzzzz

KADAR dememin sebebi çoğu insan bunun böyle olduğunu düşünmüyor :)

kittycat

Haklısınız. Maalesef

Havanese_Siri

Bunu sorduğuna göre eğitmek istediğini düşünüyorum ve bir kediyi bir köpek kadar eğitemezsiniz