Kedileride Köpekler Gibi Eğitmek Mümkünmü

Nazzzzzzzzzzz

Kedileri de köpekler gibi eğitmek mümkünmü ?

43 CEVAP

Nazzzzzzzzzzz

Maalesef :(

kittycat

Kedilerin köpekler kadar eğitilmesi mümkün değil evet ama soru kediler köpekler KADAR eğitilebilirmi değil kedilerde köpekler GİBİ eğitilebilirmi

kittycat

Katılıyorum size:)

Nazzzzzzzzzzz

Yorumlarınız için teşekkürler söylediklerinizde haklısınız

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler :)

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler :)

isimiyle cağırmayı ve kum eğitimini verebilirsiz ama o zaten annesinden almıştı alacağını

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler

Merhaba,tabiiki eğitebilirsin.Hırçın yani huysuz ise biraz zor olabilir.Onu severek,Tabiiki de boynunu seveceksin.Yem saatini eksik etmeyeceksin.İyi akşamlar..

Başlık

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler

Haysevgizmo

Kedi kendi istediği kadar öğrenir siz ekstra çok bir şey öğretemezsiniz ancak siz onu anlayıp onun karakterine göre davranmayı öğrenirseniz çok keyifli bir dostluğunuz olabilir sevgilerimle

Duman14

Köpekler eğitilebiliyor diye seçilmez insan köpekler seviyorsa alır kedilerde bir köpek kadar eğitilebilir annemin dayısının kedisi o kadar iyi eğitilmişti ki sofra bezinin üstüne basmazdı bile

Nazzzzzzzzzzz

Teşekkürler