Kuşum Ayakta Duramıyor

Kediasigi4

Salonda oturuyordum kuşum birden çırpınmaya başladı. Baktım ki duramıyor, sürekli düşüyor ters dönüyor. Tüneğe çıkmak istiyor ama yapamıyor. Babam biraz baktı kırık yok dedi. Ama ısırdı normalde asla ısırmaz. Canı yanıyor ama ne olduğunu bilmiyorum. Şimdi yemine ve suyuna ulaşamadığı için kafesin tabanına yem ve su koydum. Umarım sabah ölmüş olmaz. Daha önce de bir kuşum bu şekilde öldü. Felç geçirdiğini söylediler. Ama o direkt ölmüştü. Ne olmuş olabilir, geçer mi?

1 CEVAP

cerenruya

Benim kuşum da halsiz düşmüştü 2 kez. Kalkamiyordu bile ayaklari tutmuyordu. Vücut susuz kalmış bizimkinin. Şekerli su içirince hemen toparlıyor. Sizde bir deneyin benzer bir durumsa.