Yavru Kedi Maması

idunn

Birkaç markaya baktım ve bazıları kısa süreliğine kullanabileceğimi düşünüyorum. Devamlı kullanmaya kalksak fiyatlarından dolayı kullanamayabiliriz ama en azından biraz da olsa sağlıklı olarak düşündüğüm mamaları yedirmek istiyorum.

  • Felicia

  • Natura Kitten

  • Britcare

  • Advance

  • Benefit multicat
    Bazıları çok pahalı fiyatlarına baktım. Aralarında sağlıklı değil diyebilecekleriniz ya da bu civarlarda fiyatı olan mamalar var mı?

42 CEVAP

idunn

Spectrumda hangi etlerin kullanıldığı yazıyor. Yazan şeyi ibkar etmeniz komik. Ayrıca mama tavuklu farkındaysanız. Tavuktan sucuk yapıldığını ilk defa duydum. Orada mamalar hakkında her şey yazıyor. Tablonun altında özenle açıklama bile yapılmış. Dikkatli bakıp bakmadığınızdan şuan şüpheliyim. Sağa sola kaydırırsanız tablonun tam halini görebilirsiniz.

Adger

Ben spectrum Low grainin içeriğini Söyledim Siz Spectrumu Kastediyormuşsunuz. Ama Yinede Spectrumun İçeriği ve besin değeri Daha Kötü Prochoice kullanmanızı tavsiye ederim. İşlenmiş gıdalar Dana, Hindi ve Tavuktan elde edilir. Her tavuklu mamanın içinde tavuk yoktur.

Anonymus179224

https://www.*********.com.tr/bozita-tahilsiz-tavuklu-yavru-kedi-mamasi-10-kg
Sansür gelecek, sitenin adı m arkamama. 10 kg Bozita 399 tl.

Adger

@Rgms kediler doğal Yaşamında 50 ml Su içerken Kuru mama yiyen kediler 250 ml içmek zorunda. 250 ml nin altında İçmesi Sağlığı İçin Çok tehlikeli. Sürekli Yaş mama yiyen Kediler de Günde 50 ml su içer. Kuru mama yiyen kedinin 250 ml su içmesi imkansızdır en fazla 100 ml içer.

Hadeyan

@ödün bozita pm2 kg paketi piyasada 120 ila 150 tl arası nasıl 300 tl ? Kandırın insanları . Felicia-bonacibo fetişisti de gelmiş. Yıkayın milletin beynini 😁😁

idunn

@Hadeyan fetişist? O listeye göre baktım ve felicia bütçemi aşmayacaklar arasında. Ayrıca sadece felicia yok. Yemin ediyorum ki şu sayfada açtığım her soruda daha salak insanlara rastlamaya başladım. Orada içerikleri yazıyor ve o fiyata göre kötü değil. Adam daha artıdan malzeme koyamaz. Koyarsa fiyatı artar. Bütçen düşükse onu almak zorundasın. Nerenizle lafı anlıyorsunuz anlamadım. Ayrıca illa felicia alacağım demiyorum yarım saattir. KULLANICI ADIMI DA
DÜZGÜN YAZ. Teşekkür ederim şimdi sorumdan gidebilirsin.

Adger

@Hadeyan 34 yaşında olduğuna İnanmıyorum

Adger

İdunn Bonacibo Yerine Spectrum Almanız saçma Bence. Spectrumun Hem özellikleri kötü hem içeriği hem de besin değeri. Yine de siz bilirsiniz.

neval5656

reflex plus a bakmanızı tavsiye ederim

Adger

@Hadeyan Bonacibo Avrupada En iyi mamalar arasındadır.

idunn

Arkadaşım reflex kullandık biz. Kediyi resmen gözlerimin önünde eritti. Uzun zamandır kedi bakmadığımdan unutmuştum ama fark ettiğimde değiştirdik. Maması 1 aylık falandı bizimki de her mamayi yiyor. Etle zıkkım kökü pişirsek onu bile yer bu yamyam. Aloe vera yedi yaprağıyla zehirlenmedi bile. Reflex yediğinde mama yemeye bile giderken tükeniyordu, neredeyse hiç hareket etmiyordu. Petshoptaki salak adam da molly mi ne zıkkımsa onu önermiş annem de bilmediğinden almıştı. Hafiften 100gr 200gr kilosu vardı. Appetite biraz düzenledi kötü olmasına rağmen. Sen gelmiş diyorsun ki tekrar dön o lanete. Beni çok ciddi söylüyorum öldürseniz de asla birisine reflex önermem. Artık en kötü mystic aldırırım. Mysticten aşağı asla düşürmem fiyatı.