Afrika Giri Papaganım Var Çok Tüy Dokmeye Başladı Bilgisi Olan Varmı

ilaydabzkrt

kendi tüylerini yoluyor ve kendı kendınede dokuluyor sebebi nedir sizce :(

2 CEVAP

rojbunsoylu

mevsimsey yada pisikolojik olabilir bence veterinere götürün bir arkadaşımdada olmuştu düzelmedi kuş veteriner yardımı ıle topladı pisikolojık oluyor

Nazliig

Merhaba, bunlar genelde mevsimsel veya stres yüzünden olabilir. Büyük ihtimalle sizinki strese dayalı bir durum. Veterinere danışın, o gerekli vitamini önerecektir.