Kuş Besleyenler

starthebudgie

Burda genelde kedi ve köpek hakkında sorular oluyor ama.

Aranızda Kuş besleyen var mı?

8 CEVAP

Pluss

Ben Muhabbet Kuşu Besliyorum Adı "Çıtır"

Bizde de var iki dene :D

Şu an yok fakat 10 yaşında bir kuşum ölmüştü. Küçükken de çok kuş besledim :)

Sabit kalacak diye bir şey yok. Sadece açık yemlerde hastalık riski daha fazla. Bazen kapalılar da bayat çıkıyor. Yemlerde yapışkanlık var mı dikkat etmek gerek.

Evet besliyoruz resim bölümünde resmi de var cok hassaslar 2 3 gundur hastaydi baya uğraştırdı bizi bugün iyi❤

Hem de çok uzun bir süredir ^^

emreovec

Var.

starthebudgie

Benimde kardeşim almak istiyor.Genel bilgisi var araştırmış baya.Sadece yem markası sabit mi kalmalo onu sormaöı istedi?Fikri olan varmı