Yavru Kedime Tek Odada Bakmam Yanlış Mı?

sedaclk93

evin en büyük odası salonda ve orda tuvaleti, maması herşeyi mevcut. zaten 2+1 diğer odalar yatak odası, mutfak bir de kiler gibi kullandığım çamaşır astığım oda var. diğer odalar kedinin dolaşması için pek müsait değil. bir kaç kere kapıyı açtım mutfaktaki perdenin en tepesine çıktı zor kurtardım. salonda perdeleri bağladık. ama kedim kapıyı örtünce bir süre çok miyavlıyor. bu arada sorun kapının örtülü olması değil biz odaya girince de kapıyı örtüyoruz o zaman miyavlamıyor. yine de tek odada bakmak ve serbest dolaştırmamak içimden büyüyor. aynı odada uyumaya alıştırmak istemedik gece tek kalıyor. bir süre çok miyavlıyor, sonra uyuyor sanırım.

33 CEVAP

Ysmnalmc

Peki nasıl dayanıyorsunuz tek odada bırakıp çıkmaya biz mutfakta yemek yiyeceğimiz zaman mutfağın kapısını kapatıyoruz bitene kadar girmesin diye onda bile öyle bi bakıyor ki hiç kıyamıyorum.

ruthiees

çok yanlış lütfen böyle bakmaya devam edecekseniz kedinizi sahiplendirin hayvana eziyet etmeyin

blue_hpood

yanlış bir hareket. üstelik bir yavru kedi söz konusu. eğer bu şekilde bakmaya devam ederseniz ileride hırçın hareketler gözlemlemeniz çok olası. bana kalırsa şartlarınızı göz önünde bulundurarak bir kedi sahiplenmeniz çok daha iyi olurdu. ya şartları bir kediye uygun şekilde düzenlemelisiniz ya da ona uygun şartlara sahip bir yuva bulmalısınız.