Renk Pembe İstiyorum

Robinay

Kafes siparişi vereceğim ama pembe renk istiyorum. Farklı renk olmaz değil mi?

6 CEVAP

starthebudgie

Eğer pembe istiyorsanız pembe alın ben Pek anlayamadım sizi

starthebudgie

Eğer pembe istiyorsanız pembe alın ben Pek anlayamadım sizi

yokistead

Renk seçeneğini belirtin. Bazen alakasız renk gönderiyorlar iade edersiniz artık nasip :)

Robinay

Renk seçeneği yok ondan sordum.ilk defa sipariş vermiyorum...ilaninizda karışık renk yazdığı için sordum..

Renklipati

Ben t r n d y o l d y o l d a n aldım istediğim rengini geldi farklı gelmedi sanırım seçim yaparsanız yada satıcıya mesaj atma var belirtirseniz. O renkte gelir

yokistead

Petlebiden sipariş verceksiniz sanırım. Sipariş notuna rengini yazarsınız varsa pembe renk yollarlar ama ben öyle yaptığımda başka renk göndermişlerdi. Bence arayıp konuşun stokta pembe var mı diye