Dr Animal Sprey

mihriii

Merhaba bu spreyden kullanan var mı acaba?Fiyatı crystaline göre baya uyguna geliyor hem deri hem ağız göz falan için kullanılabildiğindem dolayı.Burdan baktım kullanım süresi açtıktan sonra 1 aymış crystalinin fotoğraf da atılmış.Bu spreyden kullanan varsa üstünde öyle bir şey yazıyor mu?

32 CEVAP

Renklipati

Dr. Animal Health Yara ve Cilt Bakım Solüsyonu 250 ml

Dr.Animal Health Yara ve Cilt Bakım Solüsyonu 250 mlEvcil Hayvanlar İçin Hijyenik Bakım.Dr.Animal; elektrolize su içerisinde hipokloröz içerir. Hipokloröz; hayvanların bağışıklık sisteminde makrofajlar tarafından zararlı mikroorganizmalara karşı üretilen fizyolojik bir sıvıdır.Doğal ve Fizyolojik MolekülNötr ph, İrritasyon yapmazAllerjenik değildirToksik değildirKalıntı Bırakmaz, yıkama gerektirmezDr.Animal kedilerde, köpeklerde, kanatlılarda ve tüm evcil hayvanlarda ağız, göz, kulak ve deri bakımı sağlamak amacıyla kullanılır.ANTİBİYOTİK, ALKOL, İYOT, KORTİZON İÇERMEZ.Sağlıklı dokulara zarar vermez ve uygulanan bölgede herhangi bir olumsuz reaksiyona neden olmaz.Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yıkama gerektirmez.Uygulayan kişilerin herhangi bir koruma önlemi almasına gerek yoktur.

Renklipati

İçerik olarak hemen hemen aynı, sadece dikkat et 250 ml dezenfektan olanı ile şişeleri benziyor ona göre alırsın

mihriii

@guldnz evet şişeleri farklı attığımı alıcam ben teşekkür ederimm

Crystalin ile aynı işlevi görüyor bu ürün de, hatta ikisinin de içeriği aynı. Üzerindeki yazılara takılmayın fazla, Crystalin' in resmi sitesinde belirtildiği üzere ürünler arasındaki tek fark hacim ve kullanım kolaylığı sağlaması adına farklı tasarımda ambalajlar. Dr Animal spreyin de aynı şekilde olduğuna eminim :)

mihriii

@kediligenc teşekkür ederimm

asrayildrm

ben bu ürünü bir kaç aydır kedimin gözü hariç her yerine kullaniyorum ağzına da bir kaç kez sıktım ve ağız kokusunu önledigini düsünüyorum.kulak temizliğini yaptim, yara çıktı ona sıktım. kaşınmadan dolayı(alerjik) tüy dökülmesi olmıştı ona bile cok iyi geldiğini gözlemledim memnunum bittkçe alirim ama 1 ay süre olayını anlamadım umarım öyle bi sey yoktur kullaniyorum hala

Güncelleme yapıyorum. Kedim sprey ve antibiyotik kullanımından sonra baya rahatladı yemek yerken artık canı acımıyor. Vet hekime sordum yutması sorun olur mu spreyi diye, hiçbir sorun teşkil etmez dedi. Çok amaçlı güzel bi ürün. Bir ay kullanma süresi yok bu arada içeriğini iyi okuyunuz, her şeyi yazmışlar zaten. Aklıma geldikçe sıkmamı söyledi gün içinde. Sevgiler.

mihriii

@tyguler teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için genel kullanım amaçlı istiyorum o da vardı aklımda ama olsun artık

mihriii

@guldnz aa evet şimdi baktım sizin dediğiniz dışı yeşil olan mı yara ve cilt bakım solüsyonu yazıyor

mihriii

@guldnz ağız göz falan yazmıyor ama dediğinizde ya bilemedim

mihriii

@asrayildrm Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.Dediğim 1 ay süre crystalin diye bu tarz başka bir sprey var onda o şekildeymiş(eski sorulardan birinde yazılmış) bu bir yıl kullanılıyormuş.

Hacersevde

Çok gereksiz bir ürün paranızı çöpe atmayın vet verdi bize hiç bir yararını görmedim su gibi birşey

mihriii

@hacersevde kafam karıştı :/ teşekkür ederim

mihriii

@elifozzdemiir çokk teşekkür ederim

Ben de dün kullanmaya başladım Vet. Hekim verdi hamile kedimizin diş eti kızarmış bunu sürekli kullanmamızı söyledi dişi çekemediğimiz için hamilelikte böyle devam edeceğiz. Pamuğa sıkıp ya da direk spreyi diş etine sıkıp kullanın dedi ben direk kızarık bölgeye sıkıyorum. Yutma durumu olursa sorun oluşturacağını sanmıyorum ama yine de soracağım şuan aklıma takıldı. Ben 100 ml'sini 100 liraya aldım.