Dr Animal Sprey

mihriii

Merhaba bu spreyden kullanan var mı acaba?Fiyatı crystaline göre baya uyguna geliyor hem deri hem ağız göz falan için kullanılabildiğindem dolayı.Burdan baktım kullanım süresi açtıktan sonra 1 aymış crystalinin fotoğraf da atılmış.Bu spreyden kullanan varsa üstünde öyle bir şey yazıyor mu?

32 CEVAP

Palyaco

Resimdeki fis fis şeklinde çubuğu var

Merhabalar arkadaşlar.
Kedimizi veterinerimizé asisi ve kontrolune goturdugumuzde firma çalışanı arkadaşımız bize urun ile ilgili bütün detaylari anlattı hatta NOT aldık :)
Ağız içi ve dışında oluşan tüm yaralar da diş ve dişeti problemlerinde bol bol sprey şeklinde uygulayın dedi.
Göz problemlerinde gözüne damlatın veya pamuga sıkın gözlerini silerek uygulayın dedi.
Tüm yara yara bakımı ve mantar hastalıklarında bölgeye bolca uygulanacaktır.
Mama kapları ,sokaktan eve girince pati temizliginde. egzama vb deri hastalıklarında bolca uygulayın dedi
Su gibi söyleyenler olmuş biz kullanmaya başlayınca çok faydasını gördük dişeti nde kizariklik gitti ve göz hastalıklarının geçti.
Mama ve su kabini Dr Animal ile dezenfekte ediyoruz
Kullanımında en güzel şey tertemiz ferah bir ortamda olduğunuzu hissediyorsunuz . Kesinlikle hiçbir şekilde canlı lara zarar vermiyormus. İnsan sağlığında kullanımlarını anlattı oğlumun ağzından ki uçuklardan kurtulduk elimiz ayağımiz oldu veterinerinizden muhakkak isteyin ve alın hiç olmazsa koruyucu ozelligini kullanin insan sağlığı adı farmisol muş.
Piyasa da satılan bu tarz ürünlerin hepsini araştırdım
Cristalin Son kullanma tarihinde insanlarda 8 ay hayvanlarda
24 ay kullanilabiliyormus
Farmisol ise insanlarda 19 ay hayvanlarda 24 ay kullanilabiliyormus
Diğer ürünlerin açıklamaları inandırıcı gelmedi zaten veterinerimizin söylemide sakin başka marka ürün kullanmayın oldu onlarda çok soRUN yaşamış.
Kedimiz mutlu biz mutlu oğlumuz mutlu iyi ki varsın Dranimal
Kafanizda soru olursa dranimal_official instagram sayfaları oraya sorularinizi yazınca cevap veriyorlar