Dr Animal Sprey

mihriii

Merhaba bu spreyden kullanan var mı acaba?Fiyatı crystaline göre baya uyguna geliyor hem deri hem ağız göz falan için kullanılabildiğindem dolayı.Burdan baktım kullanım süresi açtıktan sonra 1 aymış crystalinin fotoğraf da atılmış.Bu spreyden kullanan varsa üstünde öyle bir şey yazıyor mu?

32 CEVAP

Hacersevde

Çok gereksiz bir ürün paranızı çöpe atmayın vet verdi bize hiç bir yararını görmedim su gibi birşey

elifozzdemiir

firmaya instagram uzerinden mesaj attigimda hepsinin iceriginin ayni oldugunu hepsi ayni amacla kullanilabilecegi yazilmisti 100 ml olanlarin kutulari agiz kulak ve goze daha uygun oldugundan ustunde oyle yaziyor.

Zaten ürün suyun elektrolizinden meydana geliyor o nedenle su gibi :D

tyguler

Diş bakımı için istiyorsanız kullanılmıyormuş. Trend.yol da sordum diş bakımı için kullanılmaz dendi bilginize

tyguler

@suledoruk ben de anlamadım satıcı öyle deyince bilemedim ben diş fırçalamak için alacağım kullanıyım mı dedim yok bu ürün olmaz kedi/köpek diş macunu kullanmalısınız dedi.

Bu arada suzionline da okudum kedilerin diş bakımı için hindistan cevizi yağı da kullanabilirmişiz (günlük yarım çay kaşığını geçmeyecek şekilde) , misvak da kullanabilirmişiz.

Renklipati

Dr.Animal Health Göz Kulak Ağız Bakım Solüsyonu 100 ml
Sprey/Damla
Evcil Hayvanlar İçin Hijyenik Bakım.
Dr.Animal
elektrolize su içerisinde hipokloröz içerir. Hipokloröz
hayvanların bağışıklık sisteminde makrofajlar tarafından zararlı mikroorganizmalara karşı üretilen fizyolojik bir sıvıdır.
Doğal ve Fizyolojik Molekül
Nötr ph, İrritasyon yapmaz
Allerjenik değildir
Toksik değildir
Kalıntı Bırakmaz, yıkama gerektirmez
Dr.Animal kedilerde, köpeklerde, kanatlılarda ve tüm evcil hayvanlarda ağız, göz, kulak ve deri bakımı sağlamak amacıyla kullanılır.
ANTİBİYOTİK, ALKOL, İYOT, KORTİZON İÇERMEZ.
Sağlıklı dokulara zarar vermez ve uygulanan bölgede herhangi bir olumsuz reaksiyona neden olmaz.
Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yıkama gerektirmez.
Uygulayan kişilerin herhangi bir koruma önlemi almasına gerek yoktur.

Renklipati

Mihrili kullanım alanları bunlar,yinede satıcıya sordum ağız diş bakımı için olumlu cevap verdi

Palyaco

Ürünü 6 aydır kullanıyorum göz kulak temizliği deri yaraları vardı kullandım pireden dolayi cok iyi geldi hem yaralar geçti akne içinde birebir bir ürün her kedi sahibin kullanması gereken son kullanma tarihi var kutuda açtıktan sonra 1 ay diye bisey yok saten fiş fiş şeklinde çubuğu var kullandıktan sonra kutusunda saklayın hiçbir sıkıntı olmaz

tyguler

Ay bende aynısını soracaktım.
Üreticisi farmaso ymuş. Biz onun insan için olan dezanfektanını kullanıyoruz iyi bir marka bence ama hayvan için olanını da tam ben soracaktım

Evet kullanıyorum şuan kedime egzamadan dolayı. Attığınız fotoğrafların hepsi yazıyor ama kullanım süresiyle alakalı sadece raf ömrünün 24 ay olduğu yazıyor o kadar

mihriii

@ebrugurlaracayir çokk teşekkür ederim yazıyor mu derken crystalin gibi açtıktan sonra 1 ay kullanım süresi gibi bir süre var mı o yazıyor mu anlamında demiştim.

suledoruk

@tyguler ben veterinerime diş bakımı için kullandığımı söylediğimde sorun olmaz kullanılabiliyor demişti

Renklipati

Mihrili bende alacağım bu üründen t r e n d y o l d a şuan 250 ml 40 TL daha uyguna geliyor hemde baya fazla, ayrıca satıcıya sordum ağız diş için cvp bekliyorum yazarım gelince

Yazmıyor öyle bir şey raf ömründen başka şu kadar sürede kullanınız gibi bir şey yok

Renklipati

Mihrili aynen fiyatı da uygun satıcı şimdi cevap vermiş ağzı diş sağlığı için de uygunmuş her yerde kullanabilir ayrıca buzdolabı hariç raf ömrü 1 yılmış onu sipariş edeceğim bende