Whiskas Kuru Mama

Turgut57

Merhaba sürekli olarak whiskas kuru mama kullanan var mı ?
bazı forumlarda kedilere çok zararlı olduğu zehirlediği ve kanlı ishal yaptığı söyleniyor.
lütfen kullananlar beni bilgilendirebilir mi ?

10 CEVAP

savagemouse

Maalesef iyi bir mama değil

emellkya

İyi bir mama değil , tavsiye edilmiyor. Uzun vadede kedinin böbreklerine ciddi zarar verdiğini biliyorum.

syuhel

Market mamaları icin canlı bomba gibi dediklerini duydum . İyi bir marka değil ona eş baska mamalar bulabilirsin

Akitanya

Market mamalarının hepsi berbat. Ne güzel yiyor diyorsun ama bağımlılık yapıyor oysaki. Uzun kullanımda ciddi sorunlara sebep oluyor maalesef.

tyguler

Biz bayağı kullandık. Sonra kedi sağlığı hakkında falan arastırma yapmaya başlayınca zararlı olduğunu öğrendim. Bir şey olmadan whiskas defterini kapattık şükür. Öyle çok gerek olmadıkça daha almam. Yaş maması belki nadiren 2 ayda 1 falan ama onu da almak istemiyorum.
Yani aynı fiyatlarda bin kat daha iyi mamakar var

cerenruya

Whiskas kullandigim süre zarfinda kedimin sindirim sorunları bitmek bilmedi, küçükken bir sure mecbur kalmistim

Merkan

Memlekete gittiğimde zar zor bir veterinerden idaretenlik reflex mama bulmuştum Migros’tan almamak için veterinerler hep kaliteli mama getirdiğimizde pahalı deyip almıyorlar tarihleri geçince atmak zorunda kalıyoruz bizde getirmiyoruz artık ha tabi sonradan hayvan sahipleri sorun yaşadıkları için buraya gelmek zorunda kalıyorlar pişman oluyorlar demişlerdi . Söylediğiniz marka için yani ama kullanmadığım için doğrudan görüşümü söyleyemiyorum veterinerlerden duyduklarımı ilettim

pongul

Mevzu whiskas ise forumdaki bu postu okuyun:

Böbrek yetmezliği

Elifsu17

çöp bir mama

Turgut57

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.