Mantar Aşısı.

Reyyanhan

Mantar aşısı yaptıran var mı. Önemi nedir.

43 CEVAP

Reyyanhan

Bende masallah muktivitamini baby paste beauty paste taurin paste vs bütun ürünlerini aldım gimcatin.

Reyyanhan

Multivitamin...

Reyyanhan

Orijen yeni başladım ama.

Reyyanhan

Dünyanın en güzel yemekleri önüne gelsin en sevdiğin insanlar yanında olsun. Yine de gün ışığı görmediğin sürece mutlu olamazsın. Hapsetmiş gibi. :(

Reyyanhan

Yaa mantar olurlarsa

Reyyanhan

Lanet veteriner öyle bi konuştu ki nasıl rahat ederim :)

Reyyanhan

Yaptırsam aşıları olmazlar dimi. Ya bi yerde okudum kasintida n uyuyamadiklari ni sürekli agladiklarini falan yazıyordu . Çok üzülmüştüm .

Reyyanhan

Yanlışlıkla kendi cevabımı patiledm;/

Reyyanhan

Herkes.yaptırma diyor. Ama mantar olurlarsa da bilemedjm. Bide bulaşıcı. Nasıl baş ederim

dilabeyza

kaç aylıktı siziinnkiki

Reyyanhan

Teşekkür ederim . Yaptırmiyorum. Tamamdır .

mavideeennn

bence gerekli

Tulumulu

evet gerçekten çok üzücü ve can sıkıcı bir durum.Allah hiç bir hayvanseverin başına ve o güzelim canların mantar olmasına izin vermesin.ben de 6 ayda bir yaptırılması gerektiğini biliyorum.Veteriner hekimimiz koruyucu amaçlı 6 ayda bir yapılabilir diyo tabi bu başta sizin isteğinize bağlı eğer kediniz mantar değilse.ama sadece kalabalık kedi ortamında bulaşmayacağı gibi bağışıklığın çökmesi durumunda ilk baş gösteren bu illet rahatsızlık oluyo.