Kuşum Mutsuz

Napim

kuşum acıklı acıklı bakıyor. sürekli hareket etmeden duruyor ve hiç sesi çıkmıyor. bize de yüz vermiyor bu aralar. kendisi yaşında erkek bir sultan papağanı. onu nasıl mutlu edebilirim

7 CEVAP

Napim

5 yaşında

Onu bir hanımefendi ile tanıştır :)

winrina

Sağlık sorunu olabilir.Sağlıklı bir kuş hareketlidir ve öter.

Napim

bulunduğum ilde henüz dişi kuş bulamadım
nereden bulabilirim

winrina

PerShop dışında zor.600-700 tl oluyor sultanlar.İlgi gösteriyor musunuz yeterli

starthebudgie

Muhabbet kuşları hakkındaki bilgilerimden yola çıkarak konuşacağım.Aklıma gelen 2 sebep var

1-İlgisiz kalmış,yeterli egzersiz yapmamış olabilir.
2-Sağlık sorunu olabilir.Suyuna vitamin koyun.Veterinerede danışın hangi vitamini ne kadar vermenizle ilgili.

starthebudgie

Ve sultan papağanı sahiplemdiren olmaz.Çok çok nadir vardır.Zatwn sultan papağanları çift beslenmeli yada çok fazla ilgi gösterilmeli.Ecde kediniz var mu stres olabilir.Çok sebep var yanü