Kuşum Hafıza Kaybı Yaşıyo Olabilir Mi

Bu sabah kuşların yemini değiştiriken akıllı yemlik kutusunun alt kısmındaki yeri takarken kuşumuz ordan yem yemeye çalıştı ve yanlışlıkla kafası sıkıştı.sonra başı döndü sanırım tuhaf tuhaf hareketler yaptı .şimdi hasta,halsiz gibi duruyor.ağzından veya burnundan kan gelmedi çok şükür ama normalde çok konuşan bir kuş ama sabahtan beri hiç konuşmadı.Bugün onun videolarını açtım hiç umursamadı.Normalde videosunu açtığımda hemen yanıma gelirdi.Lütfen yardımcı olabilirmisiniz bu konuda

1 CEVAP

shoto

Veterinere gidin acilen.Böyle olması normal değil.Hangi şehirdesiniz