Kuşum Hafıza Kaybı Yaşıyo Olabilir Mi

Bu sabah kuşların yemini değiştiriken akıllı yemlik kutusunun alt kısmındaki yeri takarken kuşumuz ordan yem yemeye çalıştığı için yanlışlıkla kafası sıkıştı.sonra başı döndü sanırım tuhaf tuhaf hareketler yaptı .şimdi hasta,halsiz gibi duruyor.ağzından veya burnundan kan gelmedi çok şükür ama normalde çok konuşan bir kuş ve sabahtan beri hiç konuşmadı.Bugün onun videolarını açtım hiç umursamadı.
Normalde videosunu açtığımda hemen yanıma gelirdi.Lütfen yardımcı olabilirmisiniz bu konuda

6 CEVAP

shoto

Diğer sorunuza yazmıştım normal değil tramva kanama vs geçiriyor olabilir.Veterinere gitmeniz gerekti.Umarım yaşar...

Policlal

İstanbuldaysanız @hospiveteriner yazar mısınız ins-tagramda ilgileniyorlar

shoto

Soruyu açması üzerine 4 saat geçmiş.Aynı soruyu tekrar sormuş.Diğer sorusuna cevap yazmıştım aslında...

Policlal

Aa ben görmemişim 🤷🏻‍♀️

Şuan veterinere gidemeyeyiz.yani şuan için bi çözüm arıyorum veya ne olmuş olabilir öğrenmek istiyorum..teşekkür ederim ilginiz için ☺️

Policlal

Yok gitmeniz için değil, sorarsanız eğer daha iyi bilirler çözüm bulabilirler diye