Magicsand Kedi Kumu

magicsand kedi kumundan memnun kaldınız mı ? Koku yapıyor mu ?

4 CEVAP

melist35

ben aktif karbonlusunu kullanıyorum uzun süredir. topaklanması ve koku hapsetmesi çok iyi. fiyatına göre çok başarılı bence. kedilere zararlı olduğu için kokulu kum kullanmıyorum ben, tygulerin linkini verdiği arkadaş kokulu çeşidini gömmüş. onları kullanmadım, bişey diyemem ama aktif karbonlusu çok iyi

syuhel

Bende kullanıyorum ama alacaksaniz buyuk değil küçük taneli alin . Ben yablisikla buyuk taneli sipariş etmiştim pek iyi degil buyuk olan

Anonymus386040

İnce taneli kumunu almıştım ve hiç memnun kalmadım. Topaklanma yoktu resmen, çamur gibiydi. Ama aktif karbonlu olanı çok öneriliyor. Bir deneyeceğim onu.