Kedimin Ateşi Var !!!

Kubranazlii

Eve kalıcı olarak sahiplendirmek üzere kedi getirdim 1.5 yaşındaki kedim onlarla baya oynadı şimdi ateşi var patileri yanıyor neden olabilir yarın veterinere götürücem ama şuan ne yapmalıyım çok endişeliyim lütfen yardımcı olurmusunuz !!

19 CEVAP

Kubranazlii

Tamam yarın hemen veterinere götürücem İnşaallah birşey yoktur bu gece bana uyku yok

Kubranazlii

Geçici olarak aldım kedileri

Kubranazlii

Soğuğa gidiyor kafasını patilerni duvara dayıyor

Kubranazlii

Kuru ama yemede içmede problem yok

Kubranazlii

Tamam peki ama veterinere götüriyim demi belki mikrop kapmıştır

Kubranazlii

Çok sağolun çok rahatlattjnız beni

patilerden, kulaklardan ve karın bölgesinden hissedilir diye biliyorum. Soğuğa gitmesi, burnunun kuru olması da bir belirti. Elinizi hafif ıslatarak ya da bir bezi hafif soğuk suyla ıslatarak silin onu öyle yaptığım da geçiyor ateşi kedimin. Kusma ve ishal varsa beraberin de tehlikeli. Vete götürmekte fayda var :)

Benim kedimin de arada ateşi çıkıyor yeme de içme de problem olmayınca ve halsizlik olmayınca problem olmuyor geçiyor hemen veteriner bir şeyi yok dedi :) Hemen geçer umarım

Kubranazlii

Şuan herşey cok normal düzeldi evde minik kedi var stress mi yaptı acaba şuan gayet iyi

Kubranazlii

Hepinize çok teşekkür ederim götürdüm veterinere tedaviler yapıldı şuanlık birşey yok bakalım

Reyyanhan

Kedinin ateşi patilerinden belli olmaz k ı

Reyyanhan

Burnu kuru mu ? Yemesin de içmesin de değişiklik var mı

Reyyanhan

Peki kulaklarını da kontrol edermisn. Çok aşırı sıcaklık var mı.

Kubranazlii

Hayır yok çok normal internetten araştırdıkça gerldim iyice

Reyyanhan

Ozman sıkıntı yapma . Arada sırada olur böyle :) azicik oynat minnosu