Zamanı Olan Arkadaşlar İlgilenmeli

Senasakar

Bir arkadaş benzer bir soru açmış ama sanırım bir etkisi olmamış fotoğrafta ne olduğu belli olmadığı için. İnstagram hesabında story kısmında paylaşılıyor bu görüntü. Kedi cam,balkon artık her neyse poşetle beraber sarkıtılıyor. Tepkiler üzerine görüntüleri kaldırıyor. Hayvanı oyuncağı sanan bir gerizekalı. Hukuken konuyla alakalı bilgisi olanınız varsa sunsun lütfen. Bana kalsa hayvanın elinden alınması gerekiyor ama bana kalmıyor işte. Böyle insanları tutup boğmak istiyorum. İnstagram kullanıcı ismi damlabakir1. Hesabının şikayet edilmesi hiç bir şeyi değiştirmez. Duyarlı olalım.

44 CEVAP

Cotontzu_Siri

hayvanları koruma kanununu okuduktan sonra bu ülkede gerçekten hayvanlara değer verilmediğini anladım. neredeyse bütün maddeler hayvanların insanları rahatsız etmemesi için, onları korumuyor

yasement

[email protected] ye sikayet edin. Cok sikayet ediliyor zaten su an sanirim. Kedi dusmus bu arada oyle soyluyorlar. Atmis yani :(

Senasakar

Kedi yaşıyor bir sonraki storyde duşakabine kapatmış. Kediyi tartıya falan koyuyor tutup tutup. Akıldan uzak hareketler işte

Cotontzu_Siri

bye yazmasından belli attığı

Cotontzu_Siri

inşallah atmamıştır

Cotontzu_Siri

Bildiğin kediği poşetle camdan sarkıtıp bye yazmışa ya! Dalga geçer gibi!

Cotontzu_Siri

yazmış*

Reyyanhan

Abi burnumun kemiği sızlıyor ya. Evlerden etraf görüntülerinden nerde olduğu belli olur. İmza toplayalım . Eylem yapalım . Böyle kalmasın bu .

Senasakar

İncecik çöp poşetiyle sarkıtıyor bir elinde telefonla. Kedinin tırnağı takılsa poşete betonu boylaması saniyesini almaz. Gece gece sinirlerim bozuldu

Cotontzu_Siri

Son paylaşımında şunlar yazıyor:
Hayvanları seven ve hayvanlarla büyümüş biri olarak bir kediyi gerçekten camdan aşağıya atmış olduğuma inanmanızı anlayamıyorum. Yapılan şeyin doğruluğunu savunmuyorum elbette ama yansıtıldığı kadar cani ve tehlikeli bir durum yok ortada. Kedi plastik veya yırtılabilecek bir poşette değil ve sanıldığı gibi altı boşluk değil, pencerenin betonu üzerinde. Sözde duyarlılık adı altında küfürlerle tepki gösterenlerden değil, gerçekten hayvanın güvenliğinden şüphe ederek kaygılanan gerçek hayvanseverlerden özür dilerim.

Reyyanhan

Ya o kediyi alalim

yasement

Atmadim yazmis biseyler yazmis baktim demin. Instagram kullanmadigimdan story bolumunu goremedim

Cotontzu_Siri

bence de alalım

yasement

Spamleyemedim de tarayicidan.

Cotontzu_Siri

güvenemiyorum ben