Zamanı Olan Arkadaşlar İlgilenmeli

Senasakar

Bir arkadaş benzer bir soru açmış ama sanırım bir etkisi olmamış fotoğrafta ne olduğu belli olmadığı için. İnstagram hesabında story kısmında paylaşılıyor bu görüntü. Kedi cam,balkon artık her neyse poşetle beraber sarkıtılıyor. Tepkiler üzerine görüntüleri kaldırıyor. Hayvanı oyuncağı sanan bir gerizekalı. Hukuken konuyla alakalı bilgisi olanınız varsa sunsun lütfen. Bana kalsa hayvanın elinden alınması gerekiyor ama bana kalmıyor işte. Böyle insanları tutup boğmak istiyorum. İnstagram kullanıcı ismi damlabakir1. Hesabının şikayet edilmesi hiç bir şeyi değiştirmez. Duyarlı olalım.

44 CEVAP

Cotontzu_Siri

aynen

Cotontzu_Siri

hiç bir akıl sahibi insan böyle bir fotoğraf paylaşmaz, normal olmadığı belli

Cotontzu_Siri

https://www.instagram.com/p/BUxYaHag5Hm/?taken-by=patilidostlar_
bu vicdansızın bir başkasıyla konuşması

Senasakar

Ne tür insanlarla karşı karşıya bu hayvanlar :( nasıl bir pişkinlik. Umarım gereği yapılırda su serpilir içimize

Reyyanhan

Okadar çok şey var ki yapılması gereken. Evine kapattığı köpeğine tecavüz ediyo diye şikayet edilen adam köpeğine iyi baktığı ve aşılarını yaptırdığı için para cezası ile kurtulmuştu. Yani kimse adama sapik demedi içeri girmesi gerekir tedavi olması gerekir demedi . Kopek barınaga koyulduktan 1 hafta sonra öldü. Sahibi pişmiş pişmiş siz öldürdünüz dedi. Bende iken sağlıklıydi .köpeğe bunu yapan insana neler yapar düşünmek lazım.

Reyyanhan

Sahibi tarafından fantazi istiyen çiftlere 2 saatliğine satılan köpekler vardı. Geçen sene çıkmıştı. Snra ne oldu onlara belli degil. Ceza alıp almadıklarını bile duyamadik

Cotontzu_Siri

Hayvan hakları kanunu zaten tamamen yalan

Reyyanhan

Hakları var mı ki yalan olsun..

Cotontzu_Siri

adının hayvan hakları olması yalan, hepsi insanları hayvanlardan korumak amacıyla yazılmış hayvanları koruyan kanun yok

Reyyanhan

Atmamış dir dimi.

Reyyanhan

Hesabım yok bakamıyorum lanet pisliğe

Reyyanhan

Ya kedi bakımlı da duruyor. Kötü de bakılmis gibi değil.

Reyyanhan

Belki yanlış anlamisizdir. :/ yapamaz yani bir insan bunu. Kedi de bakımlı sağlıklı gözüküyor . Zülm etse çelimsiz olur kötü gözükür sanki :/

ygzkptn

Kedi sahibi bununlq ilgili bir paylaşım yapmış ve poşetin sqğlam olduğunu,tecrübeli olduğunu ve son olarak herkesten özür dilediğini söylemiş