#İnstagramhayvandüşmanı

Cotontzu_Siri

İnstagram'da 50'ye yakın sayıda hayvan sever hesap kapatıldı ve kapatılmaya devam ediyor. Birsürü sahiplendirme ilanı, yardım isteği vb. herşey gitti. Bunun durması gerekiyor. Sizden ricam, mümkünse Twitter'da #instagramhayvandüşmanı yazıp paylaşmanız ve bu resmi İnstagram'da paylaşmanız.

11 CEVAP

Luckyssss

Evet baya site kapatıldı neden bu neden oldu anlamıyorum çok takipçili sayfalarda vardı

Pijama

Ben kedimi instagramda gordugum ilanla buldum. Eminm benim gibi bir suru kiside ayni yolu kullanmistir. Orasi sayesinde bir can kurtuldu bir sekilde. Kapatilmasi cok sacma ve yanlis. Kapatilmasi icin basvurulmasida cok vicdansizca

Cotontzu_Siri

damla bakırdan sonra oldu bunlar, çok ilginç :/

Cotontzu_Siri

acaba yabancı hesaplarda da oldu mu aynı şey

Luckyssss

Şuan bende olmadı ama bende de yakında olur heralde

Cotontzu_Siri

bende de olmadı, inşallah olmaz

Reyyanhan

Salak saçma sayfalar kapatılsın . Bu ne alaka.

FDinler

Çok saçma! Yemek tarifi olan sayfaları kapatmıyorlar Ramazan da dostlarımızın sesini duyurduğumuz sayfaları kapatıyorlar...

Cotontzu_Siri

acil ilaç bekleyen hayvanlar da vardı :(

İnstagram her yıl 'bahar temizliği' yaparak pasif, spam veya sahte hesapları kaldırıyor diye biliyorum. Bunun sebebi olabilir.