Kuşumun Kafası Kapıya Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

Babis

Muhabbet kuşumun boyun kısmı kapıya sıkıştı. Uzun sürmeden kapıyı hemen açtım ve yere düştü. Bir süre kendine gelemedi yürüyemedi elime alıp sakinleştirdim fakat şimdi hiçbir şey yapmıyo ötmüyor. Kafası araya sıkışınca bile sesini çıkarmadı. Gözlerini bile açmıyor dogru dürüst. Bu saatte veteriner açık değil ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Kurta057

Açık veteriner vardır sende ya Ankara da mı yaşıyorsun ona göre veteriner önericem

Buketbayraktar

24 saat açık veterinerler var acilen götürün lütfen

tyguler

24 saat açık veteriner illaki vardır hemen götürün kuş bu çok dayanıklı ddğil hemen hekimin görmesi gerekiyor

Eylulcan

Nasıl durumu şuan🥺

Babis

Veteriner açık yok Muş'ta yaşıyorum ve sadece 1 tane veteriner klinik var o da erken kapanıyor