Arkadaşlar Yardım Lazım...

meminkoroglu

Arkadaşlar Adana'da beyazevler mahallesinde bu günlerde 3 kediyi işkenceler yaparak öldürdüler... Sesimiz duyulsun bu canilere dur dememiz lazım ama bunu yaymamız ve sesimizi çıkartmamız lazım bu yavruların hepsinin emaneti bizim hepimize bunu duyurmamız gerek bunlara dur dememiz gerek

10 CEVAP

meminkoroglu

umarım yardımlarınız için çok teşekkürler

meminkoroglu

Bizde bilmiyoruz nereye şikayet edebiliyorsak edeceğiz pazartesi günü

meminkoroglu

Gerekirse yürüyüş bile yapacağız ama arkadaşlar sizden istediğim sosyal medyadanda olsa bu şerefsizlere ses çıkartmamız gerek onlar bizim yavrularımız

meminkoroglu

Tanımıyoruz kamera kayıtları felan heryeri araştırıyoruz o kadar kötü bir şekilde işkence etmişlerdi dilim varmıyor

yasement

[email protected] ye mail atin. Bir de haciko gibi derneklere durumu bildirin. Sahipsiz hayvana zarar verildiginde bu dernekler sahip cikiyor ve cezasi ona gore oluyor

Tsubasa9

hayvanhaklari@ormansu. gov.tr
Bu mail adresine üst üste bir kac gün mail atabilirsin. 2016 da olusturulmus. Umarım ilgilenirler

Denizzzzzz

Şahısı bulursanız imza kampanyası başlatın bizede iletin memnuniyetle imzalarız

Reyyanhan

Ne yapılması gerekiyor nasıl aksiyon alınması gerek .

Reyyanhan

İmza kampanyası baslatilabilir kişileri tanıyorsanız ceza almaları için

Reyyanhan

Bunlar nasıl varlıklar . Anlamıyorum ya