Mama Anketi. ?İçerik Olarak Bildiğiniz Tavsiye Ettiğinizi İşaretler Misiniz.

Oqrenerde06

Anket

Matisse kitten
(17 oy)
Felicia kitten tavuklu
(20 oy)
Happy cat kitten
(1 oy)
Prochoice kuzulu kitten
(6 oy)
Toplam (44 oy)

İçerik olarak bildiğiniz tavsiye ettiğinizi işaretler misiniz. 😊 Merak edip mama alacak olanlar da fikir sahibi olsun.

43 CEVAP

shoto

Yok nd mamada taze et olduğu için kurtarıyor yine :)

Oqrenerde06

Taze et proteini 😄😄

shoto

Markaya mail atıp öğrenmek gerek sanırım

tyguler

Ben felicia kısır somonlu kullanıyorum memnunum kitten ı da iyidir bence içerik olarak da iyi o yüzden felicia dedim.

miayehe

Matisse fiyatında profine bozita brit var bu karı alabilirken felicia alınmaz ki

miayehe

Bunları*

Renklipati

Kedimi aldığım zaman avuç içi kadardı iki ay felicia kullandım kedim çok iyi kilo aldı severek yedi hiç kötü yanını gormedim kedimde,her Mama her kediye yaramıyor felicica yaradı

shoto

Felicia mama hipoalerjenik olamaz içinde mısır varken

tyguler

@shoto
Felicia kedi maması alerjik reaksiyonlara sebep olan yapay tatlandırıcı ve renklendirici kimyasal maddeler içermez.
Internette böyle yazıyor

Oqrenerde06

Doğru diyorsunuz çok şükür benim kedilerde şuanlık mısıra herhangi bir duyarlılık göstermediler ama süreklı kullanımda belkı zararı olabilir en mantıklısı N&D ile devam etmek sanırım sevmeselerde çok :):)

Oqrenerde06

GÜNCELL @@

Oqrenerde06

Güncel evett başka oylama yok mu 😊

Shoto. İlk bakılan şey et içeriği.

düşük marka da kaliteli markada KURUTULMUŞ xx proteini yazacak. Gelde ayırt et yeni başlayan biri olarak.

Bu arada benim yamyam pro choice ile büyüdü. Kız arkadaşım 2 kedisine de pro choice veriyor.

Çook gömülecek dandik bir mama değil bence

zaparaza

nasıl yani felicia eskiden fedaif sartlarina uyuyorsa iceriginde xx unumu var yoksa xx etimi kafa iyice karisti benim 😂