Kuşum Çok Saldırganlaştı

drexssi

eskiden böyle değildi sadece benim yanımda oturur bana dokunana bile saldırırdı. herkese saldırıyor bazen ama lu sıralar kuşum çok sinirli sanki. sürekli bana saldırıyor doğası gereği saldırgan bir yapısı var ama öyle böyle değil artık. telefonla oynuyorum koşa koşa gelip elimi ısırıyor. bacağımı uzatıyorum taa öteden uçup bacağıma saldırıyor. ayağımı yere koyuyuorum ayağımı ısırıyor. geçen gün kucağımda oturuyordu severken hart burnumu ve dudağımı ısırdı yanına yaklaşmaktan korkuyorum artık. bir de çok sinirleniyor sinirden kabarıp kabarıp duruyor sonra gelip saldırıyor. sinirleneceği bir şeyde yok artık dayanamıyorum vallahi

2 CEVAP

Sakirrr

Kızgınlık dönemi diye birşey varmış onu bı araştırabilirsiniz

nato_

Kuşunuz tek mi?Eğer tekse ilgisizlikten olabilir.Yada kediniz varsa stres yapar onu.Tek beslenen kuşlarla vakit geçirmek çok önemli oluyor