Acilllll

kopekhayrani

Arkadaşlar civciv maması öneriniz nedir hangi marka bilirsiniz fazla hayvana bakınca durum zor oluyor oyuzden ucuz ve kaliteli mama önerir misiniz

1 CEVAP

Reyyanhan

Ben 4 tan e civciv besledim . Komşunun çocuğu almıştı. Büyükçe bir kutu almıştım. İçine de sıcak su torbası koymuştum. Yumurta veriyordum. Bulgur pilavı. Tavuk sulu et sulu ekmek veriyordum.. buğday pişirip veriyordum.. büyüdüler horoz oldular. Bende Arnavutköye gidip bıraktı m. Teyzeme . Yem falan almadim