Ev Yapımı Kedi Maması

ygzkptn

Evimde yapabileceğim bir kedi maması var mı?Araştırdım ama hepsi bana uygun gelmedi.

6 CEVAP

patili

ciğeri haşla. içine birkaç dilim haşlanmış havuçla hepsini ez. üzerine ek vitamin ekle. biraz da zeytin yağı. tamamdır

patili

balık al kediler için en uygun balıkları internetten araştırö aynı şekilde haşla. içine çok az haşlanmş pirinç koyabilirsin. havuç veya bezelye koyabilirsin. vs vs. yine bu yemekleri içine ek olarak vitamin ve mineral takviyesi kullanabileceksen yap. tek başına yeterli olmuyor bu yemekler

yasement

Ev yapımı kedi maması diye bak internete bir sürü tarif var, kendine göre değiştirebilirsin de. Bir de uğraşırım diyorsan sebzeleri ve tahılları ayrıca haşla, tavuğu balığı yağsız ızgara ya da fırında pişirebilirsin. Besin değeri daha yüksek olur. Çok sıcak çok soğuk verme. Ve kılçık kemik vs ayır mutlaka.

yasement

İçine sinmeyen tarifi kendi fikrine göre değiştirmekten çekinme. Bak hangi sebze neye faydalıymış. Yiyebileceği ve yiyemeyeceği şeylere dikkat ettiğin sürece sıkıntı olmaz.

ygzkptn

Ek vitamin derken ne acaba