Calinan Kayip Kopek

riberyyy

Kopegimin resmini internette gordum tanidim eminim ankara gölbaşında adamlarla duzgunce konusmak istedim adamlar bana başka köpek resimi atiyo yan çiziyolar yani ben size kopegin son halinin resmini atacagim ve bana sonradan attiklari kandirmaya calistiklari resimide atacagim

1 CEVAP

riberyyy

Kızıl renkde olan benim sonradan attiklari buyuk kopek benim degil ve bu ikisine ayni diyor biri beni keklemeye calisiyolar ankara gölbaşında biyerde gorenler lutfen bana ulassin bu hirsizlara dunyayi dar edelim