3 Yavru Kedi

Luckyssss

Sokaktalar sabaha kadar ciyakladılar tam tamına 3 yavru ilanlar actım sırf cins degil diye yüzlerine bile bakmadılar çok sevimliler çok tatlılar demediler instagram da çok gördüm cins kedilere ayy çok tatlılar ayy bunların fiyatı ne filan diye bu yavularda çok sevimli çok tatlı ve ücretsizde üstelik insanları anlayamıyorum bi güzel temizleyip pakladıktan sonra tırnakları kesildikten sonra ve bi güzelde 15 gün güzel iyi mamalar yeseler cins kedilerden bile daha güzel olurlar hem kediye para verilir mi özel durum olmadıkca sırf tatlı diye hiç anlamıyorum neyse isteyen olursa lütfen mesaj atın bana sokaktalar yaşayamazlar...

4 CEVAP

Luckyssss

Köpeğinize bile çok iyi dost da olurlar sizede çok iyi dost olurlar

BlindCat

Almayi cok isterdimbir tanesini ama cok uza

BlindCat

Uzagiz

Luckyssss

Allah bana yardım etsin çok üzülüyorum onlara yaa kimse almıyor