Kuşa Napabilirim Acil

Cakeyta

Sokak kedilerimden birinin agzindan yavru kus aldim dayanamadim. Hâlâ yasiyor buna napabilirim lutfen tavsiue verin

4 CEVAP

Tmr_oguz

Merhaba herhalde yavru kuş türünü anlayamadım ama petshoptan yavru maması alıp karıştırıp şırınga işe verebilirsiniz

Mervulk

Veterinere götürün isterseniz orada ne yapılacağını söylerler size

Cakeyta

Şu anda maalesef götüremiyorum, galiba civciv bi tane daha aldim ayni kedinin agzindan. Anne tavuğu bulmaya calisacagim bulamazsam kendimiz büyütmeye calisiriz 😊

Kuşa ev kuşları kanalındaki yapılan mamada verebilirsiniz meyve ve sebze de olur