Sokak Kedileri İçin Mama Tavsiyesi

Uygun fiyata ama onların da sağlığına dokunmayacak orta halli hangi mamayı tavsiye edersiniz

8 CEVAP

Renklipati

Micho, enjoy, mystic genellikle bunlardan alıyorum hepsinide yiyorlar çoğunluğu , bakabilirsiniz bunlara

minky

********** , ********* MyStic orman ve dağlarda besleme yaparken pawpaw alıyorum

fettahaltuntas

dr. sacchi , mystic , econature alinabilir

ka06

Mitoyu hepsi yiyor. Livayiasla yemiyorlar

ruthiees

mystic
golosi
felicia
prochoice
bonacibo

Sena1231

Econature öneririm ben sokak kedileri ve köpekler için alıyorum 15 kg lık aldığında baya ucuza denk geliyor ve severek yiyorlar ********da yorumları inceleyebilirsiniz sevgiler

Patilehayati

Paw paw Jungle Trendline kullanabilirsiniz.Fiyatlarıda uygun

minky

Tmizmma mma plıs