Kuş Kumu

oscarto

Kuş kumu ne işe yarar ve gerekli mi

7 CEVAP

shoto

BESLENMESİ
~Haftada 1 kez Dal Darı
~Fındık,ceviz nadiren en fazla Ayda 1 kez
~Haftada 2 kez yumurta yada yumurta maması
~Haftada 2 veya 2 günde 1 meyve-sebze .Her meyve sebzeyi yememeliler

Gerekli Malzemeler
~Dal Darı
~Kalamar kemiği
~Kuş kumu organik
~Çam pelet mısır granüllü kafes tabanı için
~Mineral Blok ve Gaga Taşı
~Doğal tünekler
~Multivitamin
~Bit ilacı
~B vitamini
~Yabani Tohum

Geniş bir kafes olursa çok güzel olur.Ayretren bolca dışarı çıkarın serbest uçuş yapsın.Suyunu temizleyin sıksık.Kafes temizliğide çok önemli YouTube da videolar var konu hakkında.Birde güneş rüzgar altında kalmasın uzun süre hasta olabilir

oscarto

Paylaşırsanız çok sevinirim

shoto

Evet kul kumu kesin gerekli.Olmazsa yedikleri fayda etmez almak zorunlu

shoto

Anasonlu grlt kum var jueen petmarkt de onu alabilirsiniz

shoto

İsterseniz kuş bakımi ile ilgili hazırladığim bilgileri paylaşabilirim

oscarto

Teşekkürler🙏

Ixterene

Evet kuş kumu yemesi gerekiyor