N&D Kinoa Kedi Maması

dollfacepersian

Arkadaşlar az önce Farmina Türkiye sayfasına girdiğimde N&D Kinoa diye yeni bir seri mama çıkardıklarını gördüm. Biraz baktım ve mamalar çok iyi geldi bana ama satış yapılıp yapılmadığını anlamadım. Lütfen birileri bulursa haber verebilir mi?

47 CEVAP

ygzkptn

Bende köpek için var mı acaba

dollfacepersian

Köpek için bal kabaklı formülden var

ygzkptn

yarın barınaktan yavru köpek alacağım.Gelirse yavruya geyik etli,yaban mersinli ve balkabaklı alacağım.Seride gördüm yeni çıkanlardan

dollfacepersian

Puppy730
O kısım N&D markasını satan mağazalarımı gösteriyor yoksa direk mama çeşidinin satıldığı mağazayı mı gösteriyor acaba?

dollfacepersian

Puppy730
Anladım.En düşük ve en yüksek olması gereken aralık nedir acaba?

dollfacepersian

Oralara gelse pet alışveriş sitelerine de gelmez miydi acaba?

Puppy730

İlk mağazalara gelir çünkü Farmina ile direk anlaşmalı mağazalar çoğu.

Cotontzu_Siri

benim okulumun yakınında bir petshop farminanın ilk anlaşmalı mağazalarından

ygzkptn

sadece balkabaklı var doğru

iidyl

@sfenks n&d öneren veteriner mi.. hasret kaldım şöyle şeyler duymaya. o veterineri kaybetmeyin lütfen :D

ND Kinoa Digestion Kuzulu olandan aşırı memnun kaldım. Konuyu hortlatmış olacağım ama diğer kinoa serilerini denedikçe yazarım. Sorusu olanlar mesaj atsın diye yazıyorum.

duman_cat_world

Siz bu soruyu 4 yıl önce sormuşsunuz soru gündemdeydi ben de yeni soruldu zannettim :)

dollfacepersian

Çok iyi bir seçim bence. Siz siyam yada iran kedisi almayacak mıydınız acaba?

ygzkptn

Evet almadan birkaç gün önce veterineri adresten bulup internetten araştırdım.kedi bin tl ise ücretsize veriyor ayrıca ölmeyenlerden ve hasta olanlardan veriyormuş.kedinin bir yıllık aşısını ve ayrıca seni soğana çeviriyor(herşeyi satıyor sana malzemelerden)teyzem o vetten almış golden ücretsize.1000-2000₺masraf çıkmış düşünün

dollfacepersian

Ücretsiz sahiplendirme yapılıyor ama masraflarından acısını çıkarıyor anladığım kadarıyla. O zaman ücretsiz sahiplendirmenin bir anlamı kalmıyor ki. Hâlâ kedi sahiplenmek istiyorsanız yetişkin siyam ve iran kedisi isterseniz burada ücretsiz olarak vardı.
Yavru kedi isterseniz benim sahiplendirmek istediğim melez yavrularım var