N&D Kinoa Kedi Maması

dollfacepersian

Arkadaşlar az önce Farmina Türkiye sayfasına girdiğimde N&D Kinoa diye yeni bir seri mama çıkardıklarını gördüm. Biraz baktım ve mamalar çok iyi geldi bana ama satış yapılıp yapılmadığını anlamadım. Lütfen birileri bulursa haber verebilir mi?

47 CEVAP

dollfacepersian

Farmina Türkiye 'ye mail attım şimdi. Umarım çabuk cevap verirler.
Mamalar çok güzeller. Kinoa serisinde balıklı,kuzulu ve yeni olarak bıldırcın ve ördek etli var. Kilo kontrolü,cilt ve deri sağlığı,idrar yolları sağlığı için ayrı ayrı formüller yapmışlar.
Bal kabaklı da balıklı,ördekli,geyikli ve bıldırcın etli formülleri var. Bıldırcın etli kedi maması bile var.
Ülkemize gelse koşarak alacağım

Puppy730

Rica ederim. Ben ringa balığını tercih ederdim. Dediğim gibi, kediler için her yönüyle en çok balıklı mamayı yararlı görüyorum.

dollfacepersian

Morina balıklı olanın magnezyum oranı,%0.09, protein oranı aynı onu alsam daha mı uygun olur peki?

dollfacepersian

Anladım. Ben bulursam kinoa serisinin bir formülünü bulamazsam düşük tahıllı morina balıklı alayım o zaman. Yardımınız için çok teşekkür ederim.
Size son bir sorum daha olacaktı. Kedim için kinoa serisinin tüy ve deri sağlığı için olan formüllerinden almak istiyorum. Ringa balıklı ve bıldırcın etli formülü var. Sizce hangisi daha iyi olur?

dollfacepersian

Puppy730
Tamam. Umarım vardır ve fiyatı çok fazla değildir

ygzkptn

köpek maması petlebide var galiba

Cotontzu_Siri

Bal kabaklı var, kinoalı yok

Sfenks

3 Aydır kinoalı seriyi kullanıyoruz kedime.Veterinerimiz önermişti.Çok memnunuz..Farminanın sadece kendi sitesinde var satışı.Özel bir seri.1.5 kg.156.00 tl. 5 kg. 380.00 tl. Yaz olduğu için biz kuzulu ve naneli olanı kullanıyoruz..

ygzkptn

O sitede galiba onun satışı yapılamıyor.bence yeni çıkan mamanın tanıtımıdır.mamanın üstüne bastığında içeriği gösteriyor

dollfacepersian

Arkadaş birde balkabaklı seri çıkarmışlar ama onunda satışı yapıp yapılmadığını anlamadım. Sanırım iki seri de daha ülkemize gelmemiş

dollfacepersian

*Arkadaşlar

ygzkptn

Galiba gelmemiş

ygzkptn

Doğru söylüyorsun dollfacepersian

dollfacepersian

Ygzkptn
Gelir ama değil mi? Yani kopek mamalarında da balkabaklı seri çıkmıştı ve Türkiye de satılmıştı

ygzkptn

Gelebilir belki bilmem