Muhabbet Kuşum İshal Mi?

Misisimi

Muhabbet kuşu ishal mi, ne iyi gelir? (Veterinere götürmem çünkü kuşların ilgi alanları olmadığını söylüyorlar, yine de getirin diyorlar. En son bi muhabbet kuşumu götürdüğümde ilaç vermişlerdi ve orada kusarak ölmüştü!)

10 CEVAP

empty_

Poposu temiz mi

ontheground

Kuşlar çiş ve kakayı aynı anda yapıyor zaten.Bazen dıkı bazen çiş fazla olabilir bana normal geldi

rukiyeben

ishal gibi duruyor

ontheground

Fazla sebze mi veriyorsunuz?Fazla su alduysa çiş miktarı artar.Haşlanmış patateste verebilirsiniz.

empty_

Bence bi sorunu yok.Zaten kuşların tuvaleti dışkı çiş ve ürat olarak çıkıyor.sebze fazla yediyse veya su alımı arttıysa normal poposuda temizse sıkıntısı yoktur

Misisimi

Tertemiz, hiçbir dışkı lekesi yok. Tüyleri çok dökülmüştü, tüy dökümümü acaba? Fakat fotoğrafta gördüğünüz gibi dışkısı sıvı...

Misisimi

Çok teşekkürler @ontheground 🌸 Video çok işime yaradı, hemen patates de haşlayacağım.

Misisimi

Haşlama patates ve yeminden yedi. Şu an iştahlı. Umarım yarına güzel haberler verebilirim.

Misisimi

İyileşti🥰 Herkese teşekkürler💜