N&D Mama Kullananlar

losive

N&D Tahılsız Tavuklu ve Narlı Yavru kedi maması kullananlar tecrübelerini yazabilir mi kedilerde ishal yaptığını ve mamanın çok kötü koktuğunu söyleyenler var

34 CEVAP

erlcnr1903

köpeğim için kullandım güzel besleyici mama

eceyilmaez

@losive katılıyorum ben de bu yüzden pro plan kullanıyorum. En fazla duyduğum şikayet kısır kedide kilo alimi ve tüy dökümü. Ama diğer mamalardaki şikayetler çok daha ciddi. Herkes kotuluyor ama pro planda o kadar sorun yaşayan olmuyor cevremde bide açık mama olmasına rağmen pro planla büyüten var kedi kaç yaşına geldi bebeklikten.

Palyaco

Ben felicia tavuklu hamsili kullanıyorum çok iyi tüy sağlığı dışkısı kokmuyor ağız kokusuda yok diğer tüm mamaları denedim en iyi bu bence

ZalimQral

Kedim 1 yıldır Nd kullanıyo çok mutlu ve sıkıntısı yok