Brit Care Mi Nd Mi Proplan Mıı

hangisi içerik ve genel daha iyi

16 CEVAP

tyguler

En iyi nd en kötü proplan içerik olarak. Ama bu sıralar nd de çok şikayet var mamayı beģenmeme gibi, ishal gibi.
Brit care olabilir illa bu 3ümden birisi olacaksa

Buketbayraktar

Proplanın içeriği fiyatını hak etmiyor
Nd nin içeriği çok iyi ama bu ara fabrika değişim gibi bir durum var sanırım çok şikayet var
Britcare ben 2 kedi için uzun süredir kullanıyorum içeriği güzel bir mama

Bir alternatif olarak bozita da bakabilirsiniz

Brit care çok iyi, nd ikinci seçenek olmalı bence proplan çöp

HillB

Britcare,ben de kullanıyorum. Sorun yaşamadık.

eceyilmaez

Pro planın içeriğine kötü diyemeyiz en fazla parasını haketmiyor dersiniz tahilli olduğu için falan. ND ve brit care in içeriği daha iyi duruyor ama daha fazla şikayet var

Slm1

İyi denilen bu mamalarda da genelde şikayet var demek oluyor ki sonuç bu mamaların o kadar da iyi olmadıkları..Yıllardır proplan somonlu kısır kedi maması kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım .Sadece fazla yedikleri için biraz kiloları var o kadar ..Ki bu diğer mamalar için de geçerli..Hangi mama olursa olsun fazla yediklerinde illaki kilo yapacaktır+evde yaşayan,hareketsiz bir kedi tamamen tahılsız mama ile beslenmemeli..Çünki ileride kalp ve dolaşım bozuklukları sıkıntıları ile karşılaşılması çok yüksek..Önemli olan kedilerin severek yemesi ve içerik olarak kötü olmaması.Bu birazda kullandıkça,gözlemledikçe,kediden kediye göre değişen bir durum açıkçası

losive

İçerik olarak en iyi n&d en kötü proplan ama her mama her kediye maalesef iyi gelmiyor içeriği iyi olmasana rağmen n&d ishal veya alerji yapabilir çünkü bir sürü şikayet var deneyip görmeniz gerek

Palyaco

Brit çare seçenek olarak

sultansbutler

Nd ya da britcare alın. Proplan şu son zamlardan sonra parasını gram haketmiyor. O kadar üst düzey bir mama değil.

Feyzaaa555

Kediye göre değişiyor nd denedim birkaç kez kedimde aşırı tüy dökmesi yaptı brit care in yeni çıkan tahılsız serisini denedim hem kedim pek sevmedi hemde dışkısında aşırı kötü koku oldu

Deneyip bakmalısınız. İçerik olarak nd, brit care daha iyi proplana göre ama nd benim kedime dokunmuştu. Kabız ve aşırı tüy dökümü oldu. Bir ay kadar deneseniz olumlu olumsuz etkileri belli olacaktır. Brit care 'i henüz denemedim ama olumlu yorumları çok gördüm onu deneyebilirsiniz.

losive

Nd tahılsız mamalarında Ve brit care mamasında şikayetler olduğu için ben kedime kısırlaştırana kadar pro plan yavru mamasını alacağım. Kısırlaştırdıktan sonra nd az tahıllı somonlu kısırlaştırılmış almayı düşünüyorum

Ben de neredeyse kedimi sahiplendiğimden beri Brit Care kullanıyorum. Brit care'e karar vermeden önce Proplan ve Hills almıştım. Kesinlikle içeriği bu iki mamadan daha iyi, özellikle super premium serisi. Brit'in birçok çeşidini denedim kitty, long hair ve sonra sterilised, hiçbirinde alerji, ishali tüy dökümü vs. gibi sorun yaşamadık ve kedim severek yiyor.

Sadece bu son zamlardan dolayı mecburen değiştirmek durumunda kalacağım gibi, Aralık ayında aldığım 7 kiloluk Brit Super Premium Sterilised mama 290 liraydı, şu an aynı mama 400 tl. :/

Kedilerimi kisirlastirdiktan sonra temiz icerikli mama bulamadim butceme gore nd bozdu dendi almaya cesaret edemedim brit care kisir tavsanliyi denedik 2kedimde de once ishal sonra yumusak diskilama yapti kedimin birinde de gaz yaptigini düşünüyorum 7kg aldigim icin mecbur kullanmak zorunda kaldim her mamayi ayni sekilde saklamama rağmen bu gune kadar hic bayatlama durumu yasamadim ama ama britte mama 1 ay olmadan bayatladi kedim disiyle kiramadigini gorunce benattim 1 mama tanesi agzima disim mamayi kirmadi resmen kedilerim onu oylece zorla kira kira yemis bayat mamami geldi bilmiyorum ama bir daha asla brit care almam. Proplan yavru kullanmistik zamaninda asiri kilo alimi yapti suan brit bitti nd almaya yine cesaret edemiyorum proplan kisir alicam gibi geliyo kisir serisi sanirim tahilsiz fazla kilo alimi yapmayacagini dusunuyorum